NEWCUT

SPAWANIE ROBOTEM

spoina wykonywana jest na całej długości w sposób nieprzerwany.
Spawanie robotem

Nasze zrobotyzowane stanowiska spawalnicze gwarantują wysoką powtarzalność. Wykonane spoiny są identyczne, przez co mogą być wykorzystywane w seryjnej produkcji. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu odznaczają się elastycznością. Po zmianie programu sterującego bez trudu dopasowują się do nowej technologii wytwarzania. Dodatkowym atutem naszych robotów są zintegrowane stoły i obrotniki, które pozwalają zamocować kilka elementów jednocześnie oraz pozwalają na realizację skomplikowanych kształtów. Wieloletnie doświadczenie w spawaniu i tworzeniu przyrządów spawalniczych pozwala dostosowywać tą technologie do różnego typu wyrobów w wielu dziedzinach przemysłu

PANASONIC TL-1800G3

Spawanie aluminium, stali nierdzewnej i stali węglowej. Urządzenie umożliwia spawanie zautomatyzowane, zapewniając wysoką jakość spoin i powtarzalność połączeń spawanych.
Dwa niezależne od siebie sektory spawalnicze, możliwość spawania elementów przestrzennych na obrotniku Panasonic. Precyzyjne spawanie blach walcowych, rur i profili cienkościennych.

Możliwości:

  • zakres roboczy każdego z sektorów spawalniczych: 1,25 m x 2,5 m
  • spawany materiał:
  • aluminium
  • stal nierdzewna
  • stal węglowa
ROBOT KUKA
YouTube
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.
EnglishGermanPolish